
ISCA | Diederika Hoddenbagh
- Loopbaanbegeleiding
Over ISCA
Jouw motivatie is je kompas naar werk en voldoening. Of je nu in Nederland woont en werkt of over de grenzen werkzaam bent. ISCA kan je heel praktisch helpen te kijken naar je talenten en gaven en hoe jij het best tot je recht kunt komen qua werk en functioneren. Daarmee leer je zelf goede keuzes te maken voor je toekomst.
Wat doen we?
Afhankelijk van de hulpvraag die je beantwoord wilt zien gaan we tijdens 6-7 sessies aan de slag. Dat kan op de praktijk in Almere, dat kan via beeldbellen. Aan de hand van een aantal onderzoeken, gesprekken en een persoonlijk motivatieprofiel dat we van je maken, zal je in staat zijn betere keuze’s te maken om passend werk te vinden op het zendingsveld of in Nederland. Ook leer je beter begrijpen waarom je wel of niet goed functioneerde in bepaalde omstandigheden of werkomgevingen, en leer je begrijpen hoe je beter tot je recht zal kunnen komen in je huidige of toekomstige werk (zending of seculier).
We zijn gespecialiseerd in het werken met mensen die ook over de grenzen in andere talen en culturen werken. Hoe beïnvloedt culturele diversiteit ons werk en leven? Het vraagt veel fijngevoeligheid en aanpassingsvermogen en verandert onze kijk op de wereld en onszelf. We worden wereldburgers. Hoe komen we het beste tot ons recht in het buitenland? Hoe keren we terug naar NL en vinden we weer werk ? Hoe werken we samen in een multicultureel team? Bij ISCA komen deze vragen aan bod.
We werken in het Nederlands, Engels of Frans.
Bel of e-mail ons gerust voor een eerste consult om te inventariseren wat wij voor jou kunnen betekenen. Een eerste consult is orienterend, vrijblijvend en kosteloos. Wij hebben veel ervaring met beeldbellen (Skype of Zoom) dus ook een consult op afstand is geen probleem. Welkom!